BigGarden | O marce
16540
page,page-id-16540,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-6.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

O marce

2b

BigGarden

Z natury czerpiemy siły witalne i zdrowie. Dla marki BigGarden natura to nawiązanie do dobroczynnych właściwości roślin leczniczych i pozyskiwanych z nich ekstraktów. To właśnie one stanowią bazę suplementów diety BigGarden. Gwarancja najwyższej jakości naszych produktów to produkcja zgodnie ze standardami GMP oraz odznaczenie laurem Dobra Marka.

 

BigGarden to marka skierowana do szerokiego odbiorcy, w której każdy znajdzie produkt dla siebie. To marka, która łączy w sobie dwa elementy: naturalność i nowoczesność.

 

Postawiliśmy na spójność marki, dzięki czemu identyfikacja produktów wchodzących w skład linii jeszcze nigdy nie była tak prosta jak teraz. Zachowaliśmy kod kolorystyczny każdego z produktów, aby stały konsument bez problemu mógł odnaleźć swój ulubiony preparat na półce. Opakowania podkreślają także naturalność linii.

 

Czerpiemy z natury to co najlepsze, oferując wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach dla pacjenta.

WYSOKA JAKOŚĆ w korzystnej cenie

Nasze suplementy diety można kupić również w sklepie